Yamaç Paraşütü Uçuşlarımız

Tandem uçuşlarımızla, hiçbir bilgi veya deneyime sahip olmadan bile bu muhteşem deneyimi yaşayabilirsiniz. Profesyonel yamaç paraşütü pilotlarımız sizinle birlikte olacak ve sizin için her adımı planlayacaklar.

İzmir

Yamaç Paraşütü Fiyatlarımız

İzmir

Sizler için en güvenilir  eğitimli ve deneyimli yamaç paraşütü pilotlarımızla unutulmaz bir macera yaşatacağız. Fiyatlarımızı en uygun seçeneklerle sunuyoruz. Gökyüzünde özgürce süzülmek artık hayal değil. Profesyonel pilotlarımız eşliğinde, güvenliğinizi ön planda tutarak sizi gökyüzüne davet ediyoruz.

izmir tandem yamaç paraşütü uçuşu

1

Kişi

₺2000

1 kişilik Tandem Yamaç Paraşütü Uçuşu

Deneyimli eğitmenler eşliğinde, hiçbir deneyime sahip olmanıza gerek kalmadan bu heyecan verici deneyimi yaşayabilirsiniz. Siz rahatlayın, biz güvenliği sağlayalım ve muhteşem manzaralar eşliğinde yüksekliklerden süzülün.

izmir yamaç paraşütü tandem

2

Kişi

₺3900

2 kişilik Tandem Yamaç Paraşütü Uçuşu

Aşkınızı gökyüzüne taşıyın, birlikte özgürlüğün tadını çıkarın ve muhteşem manzaranın keyfini birlikte yaşayın. Siz ve sevdiğiniz için unutulmaz anlar bizimle başlıyor! Sevdiğinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.

izmir yamaç paraşütü evlilik teklifi uçuşu

Evlilik

Teklifi

₺8000

Evlilik Teklifi Uçuşumuz

Ömür boyu sürecek bir maceraya "evet" cevabını almaya hazır mısınız? Yamaç paraşütü ile unutulmaz bir evlilik teklifi deneyimi sizleri bekliyor! Sıradışı bir evlilik teklifi yapın ! En unutulmaz anları size yaşatacağız.

Hayallerine Uzaktan Bakma Bir Adım Yaklaş

Bu macerada yer almak için herhangi bir deneyime ihtiyaç yoktur. Sadece istekli olmak ve gökyüzünde yer kapmak istemek yeterlidir. Profesyonel eğitimli pilotlar, sizinle birlikte uçuşu planlar ve size muhteşem bir deneyim yaşatmak için her adımı titizlikle düşünür.

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Scan the code
İzmir Yamaç Paraşütü
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?