mutlu müşterilerimiz

Her bir uçuş, sizin mutluluğunuz ve güvenliğiniz için özel olarak tasarlanmıştır. Binlerce memnun müşterimizin gülüşü, bize zirveye çıkarma gücü veriyor. Siz de bu eşsiz deneyimi yaşayın ve bizimle birlikte gökyüzünde özgürlüğün tadını çıkarın.

Galeri
izmir yamaç paraşütü foto

izmir yamaç paraşütü foto-2

izmir yamaç paraşütü foto-3

izmir yamaç paraşütü foto-4

izmir yamaç paraşütü foto-5

izmir yamaç paraşütü foto-6

Sizden Gelen Değerli Yorumlarınız

İzmir Yamaç Paraşütü

Uçuşlarınız ve firmamız hakkında paylaşacağınız her görüş ve yorum, bizim için büyük bir öneme sahip. Sizin deneyimleriniz ve memnuniyetiniz, bize sunduğunuz geri bildirimler, işimizi geliştirmek ve daha iyi hizmet sunmak için bize ışık tutuyor.

izmir yamaç paraşütü yorumlar

İzmir Yamaç Paraşütü ekibi, muhteşem bir deneyim yaşamamı sağladı! İzmir'in enfes manzarası eşliğinde gerçekleştirdiğim uçuş, hayatımın en unutulmaz anlarından biri oldu. Kesinlikle denemelisiniz

Özgür Kahraman

Harika bir ekip, harika bir deneyim! İzmir Yamaç Paraşütü'nde yaptığım uçuş, adrenalin dolu ve eşsiz bir macera oldu. Herkese tavsiye ederim, pişman olmayacaksınız

Mustafa Balkanlıoğlu

İzmir Yamaç Paraşütü, profesyonel hizmet anlayışı ve güler yüzlü ekibiyle beni etkiledi. Eğer gökyüzünde özgürlüğü hissetmek istiyorsanız, kesinlikle bu harika ekiple uçmalısınız.

Asiye Kavalcı

ayatımın en özel anlarından birini İzmir Yamaç Paraşütü ile yaşadım! Sevgilimle unutulmaz bir evlilik teklifi için İzmir Yamaç Paraşütü ekibinin desteğini aldım. Gökyüzünde özgürlüğü hissettiğimiz bu muhteşem deneyim, benim için ve sevgilim için unutulmaz bir an oldu.

Nedim Çolak

0 +
Yıllık Tecrübe
0
Müşteri Memnuniyeti
0 +
Yıllık Uçuş Sayımız
0 +
Sertifikalı Pilotlarımız
Canlı Destek
1
Canlı Destek
Scan the code
İzmir Yamaç Paraşütü
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?