Yamaç Paraşütü Ekibimiz

Ekip arkadaşlarımızın her biri, yamaç paraşütü alanında acil durum müdahalelerini ustalıkla gerçekleştirebilme becerisine sahiptir. Bu, sadece Türk Hava Kurumu ve Türkiye Hava Sporları Federasyonu tarafından değil, aynı zamanda uluslararası platformlarda da belgelenmiştir. Ulusal ve uluslararası düzeydeki yarışmalarda elde ettikleri başarılar, teknik uzmanlık ve disiplinleriyle tanınmalarını sağlamıştır.

Profesyonel

Profesyonel Pilotlarımız

Ekibimiz

İzmir’in muhteşem manzarası eşliğinde unutulmaz anlar yaşamanızı sağlamak için buradayız. Her biri alanında uzmanlaşmış olan ekibimiz, sizlere güvenle gökyüzünde özgürlük hissi yaşatmak için sabırsızlanıyor.

Burhan Felek

Kurucu

Burhan Felek

Tecrübe - Deneyim
100%
Emergencensi S.İ.V
100%
Mazleme Kontrol + Bakım Onarım
100%

Burhan Felek

Serdar Kayhan

Kurucu

Serdar Kayhan

Tecrübe - Deneyim
100%
Emergencensi S.İ.V
100%
Mazleme Kontrol + Bakım Onarım
100%

Serdar KAYHAN

Emre Şimşek

Kurucu

Emre Şimşek

Tecrübe
100%
Emergencensi S.İ.V
100%
Mazleme Kontrol + Bakım Onarım
100%

Emre Şimşek

Yamaç Paraşütü profesyonel Hizmetlerimiz

izmir

Biz, yamaç paraşütü tutkusunu paylaşanlar için unutulmaz anılar yaratıyoruz. Sizinle birlikte yaşadığınız bu muhteşem deneyimi ölümsüzleştirmek için buradayız. Profesyonel hizmetlerimizle, yamaç paraşütü maceranızı anılarınıza dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Profesyonel fotoğraf çekimi ile yamaç paraşütü deneyiminizi unutulmaz kılın! Haydi, gökyüzünde çığlık atarken ve özgürlüğü hissederken, biz anılarınızı yakalayalım!

Video Çekimi

Video Çekimi

Siz maceranın tadını çıkarırken pilotunuz sizi videoya alacak. Gökyüzünden muhteşem görüntülerle dolu bir video ile yamaç paraşütü maceranızı hatırlamak için birçok anınız olacak.

360° Kamera Çekimleri

360° Kamera Çekimleri

Artık yamaç paraşütü maceranızı sadece izlemekle kalmayacak, adeta uçuşunuzu yeniden yaşayacaksınız! Size sunduğumuz özel hizmetle, pilotunuzun yamaç paraşütü uçuşunuzu 360 derece kamera ile çekerek, muhteşem bir panoramik deneyim haline getirebiliriz.

Fotoğraf Ve Video Editleme

Fotoğraf Ve Video Editleme

Gökyüzünden süzülürken yaşadığınız o anları, duygularınızı ve manzaraları en etkileyici şekilde video montajı ve Photoshop ile harmanlıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda özelleştirilmiş, eşsiz ve profesyonel bir içerik sunmayı amaçlıyoruz.

Yamaç Paraşütü Fiyatlarımız

İzmir

Sizler için en güvenilir  eğitimli ve deneyimli yamaç paraşütü pilotlarımızla unutulmaz bir macera yaşatacağız. Fiyatlarımızı en uygun seçeneklerle sunuyoruz. Gökyüzünde özgürce süzülmek artık hayal değil. Profesyonel pilotlarımız eşliğinde, güvenliğinizi ön planda tutarak sizi gökyüzüne davet ediyoruz.

izmir tandem yamaç paraşütü uçuşu

1

Kişi

₺2000

1 kişilik Tandem Yamaç Paraşütü Uçuşu

Deneyimli eğitmenler eşliğinde, hiçbir deneyime sahip olmanıza gerek kalmadan bu heyecan verici deneyimi yaşayabilirsiniz. Siz rahatlayın, biz güvenliği sağlayalım ve muhteşem manzaralar eşliğinde yüksekliklerden süzülün.

izmir yamaç paraşütü tandem

2

Kişi

₺3900

2 kişilik Tandem Yamaç Paraşütü Uçuşu

Aşkınızı gökyüzüne taşıyın, birlikte özgürlüğün tadını çıkarın ve muhteşem manzaranın keyfini birlikte yaşayın. Siz ve sevdiğiniz için unutulmaz anlar bizimle başlıyor! Sevdiğinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.

izmir yamaç paraşütü evlilik teklifi uçuşu

Evlilik

Teklifi

₺8000

Evlilik Teklifi Uçuşumuz

Ömür boyu sürecek bir maceraya "evet" cevabını almaya hazır mısınız? Yamaç paraşütü ile unutulmaz bir evlilik teklifi deneyimi sizleri bekliyor! Sıradışı bir evlilik teklifi yapın ! En unutulmaz anları size yaşatacağız.

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Scan the code
İzmir Yamaç Paraşütü
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?